AL55KD

JAUNUMI

NORISE


Biletes
Foto izstade

Īsfilmu konkursam pieteikšanās termiņš beidzies.

Austrālijas Latviešu

55. Kultūras dienas

Sidnejā, 2014. gada 26. - 31. decembrī


Izbraukums „Kuģītis Smuģītis“

AL55KD

Sidneja – skaista, mūsdienīga, saulaina – īsta zemes dienvidu puslodes pērle! Sidnejas osta – pasaulslavenu ēku ielenkta, vieta, kur moderna un augoša pilsēta satiek nekad neguļošo Tasmāna jūru.

Sidneju, kādu to pazīstam šodien, būtu grūti iedomājama bez tās skaistās ostas. Tāpat būtu grūti piekrist, ka esi to kārtīgi izbaudījis, neizvizinoties kādā no šīs pilsētas piedāvātajiem kuģīša izbraucieniem. Jo viena lieta ir Sidneju apbrīnot no sauszemes skata punkta, bet pavisam kas cits ir to darīt uz saulrietā lēni slīdoša kuģīša. Un kā pieredzējuši ļaudis stāsta, Sidnejas skaistums nekad neapnīk! Tāpēc arī šajās Kultūras dienās mēs negribējām izlaist kuģīša izbrauciena tradīciju.

Kā jau ierasts, brauciena laikā tiks piedāvātas uzkodas, pie bāra varēsiet iegādāties dzērienus. Vakars aizritēs latviešu mūzikas pavadībā, kad varēsiet ieklausīties, dejot un dziedāt līdzi Latvijas visu laiku labākajās dziesmās, sākot no septiņdesmito gadu hītiem un beidzot ar šodienas populārākajiem gabaliem. Tāpat netiks piemirsti arī Austrālijas un citu valstu latviešu mūziķi.

Šī ir brīnišķīga iespēja izbaudīt Sidneju un izčaloties ar sen neredzētiem draugiem.

Jūs visi esiet mīļi aicināti! Vislatviskākā mūzika un visdraudzīgākā atmosfēra garantēta!

Datums un laiks: Sestdien, 27. decembrī, plkst. 19.45
Vieta: King Street Wharf
Kingt Street Wharf 9 Darling Harbour (~Cargo Bar), Sydney

Language: LV AUS


EMail us

Rakstiet mums

E-Mail: info@AL55KD.com


Balles tēma ir Mirdzošie 1920ie un 1930ie gadi! Elegance visos augstumos!